ALLURE AMECA SHAVING BRUSH | BRUSHË PËR RROJË

Uni CosmeticsKodi:8717333123185

Çmimi:
€1,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

E domosdoshme për rrojë të rehatshme.

Brushë për rrojë që garanton rezultate të shkëlqyera.

Brushë për rrojë, kjo brushë për rrojë jo vetë m se shkumon kremin apo sapunin për rrojë , por poashtu rritë  dhe zbutë  qimet për një rrojë më të mirë.

Karateristikat: 

  • 100% qime të forta;
  • E domosdoshme për rrojë të rehatshme;
  • Ideale për krijimin dhe shpërndarjen e shkumës për rrojë;
  • Shtresohet në lëkurë në mënyrë të butë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë