ALLURE ACTIVE NECK SHUTTER | GOMË QAFE

Uni CosmeticsKodi:KOD1000000164

Çmimi:
€5,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Gomë e butë e konturuar për prerjen e flokëve.

Jashtëzakonisht e qëndrueshme dhe e fortë.

E bën të lehtë arritjen e precizitetit duke sjellur lëmim të jashtëzakonshëm.

Mbron përparëset dhe rrobat gjatë prerjes së flokëve.

Pesha e përqendruar përpara e mban jakën poshtë. 

  1. Nuk përmban erë jonormale dhe nuk lëshon ngjyrë.
  2. E pangjitshme, e qëndrueshme, rezistente ndaj temperaturës.
  3. Është e lehtë për pastrim.
  4. Fleksibile, me peshë të lehtë dhe e bartshme, e lehtë për ta ruajtur dhe për ta transportuar.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë