ADOS PERFECT BEAUTY LOVELY SHINE LIP GLOSS 9g | SHKËLQYES PËR BUZË

Uni CosmeticsKodi:5906942490419

Çmimi:
€3,19

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ngjyrat e reja të shkëlqyesve të buzëve Lovely Shine janë zgjidhja perfekte për çdo grua që kërkon një kombinim të buzëkuqit me një efekt lip gloss. Tekstura kremoze përhapet bukur në buzë, duke siguruar pigmentimin e duhur dhe një aromë frutash të shijshme. Shkëlqyesi i buzëve parandalon tharjen e buzëve, i zbut e i hidraton ato dhe i mbron nga faktorët e jashtëm të dëmshëm. E disponueshme ne 10 nuanca. Pesha 9 g.

Vetitë:

 • Kombinimi perfekt i buzëkuqit me shkëlqim buzësh
 • Parandalon tharjen e buzëve
 • Zbut dhe hidraton
 • Mbron nga faktorët e jashtëm të dëmshëm
 • Reflekton rrezatimin UV
 • Aromë frutash

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë