PROFESSIONAL EQUIPMENT WHITE TABLE FOR MANICURE 12 | TAVOLINË E BARDHË PËR MANIKYR

Uni CosmeticsKodi:KOD-WTM-12

Çmimi:
€159,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Tavolinë manikyri me dizajn modern, elegant dhe me shumë hapësirë. E shkëlqyeshme për të zbukuruar çdo sallon, SPA, shkollë bukurie, etj. Ka 3 sirtar të qëndrueshëm dhe hapësirë të mjaftueshme për pajisje apo produkte të tjera.

Tavolina është e lëmuar dhe i mjafton një pastrim i lehtë.

Specifikat:

 • Ngjyra: E bardhë
 • Materiali: Dru ivericë
 • Sirtar: Tre (3) + një hapësirë në mes
 • Dizajn modern dhe elegant
 • Tavolina është e montuar
 • E punuar mirë dhe e lehtë për tu pastruar

Dimensionet:

 • Lartësia 77cm
 • Gjatësia 110cm
 • Gjerësia 45cm

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë