SILCARE COLOR IT BASE & TOP VANISH 15g | BAZË & PËRFUNDUES

Uni CosmeticsKodi:5902560547221

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Base & Top Vanish është një produkt tjetër i Silcare 2 në 1. Për shkak të formulës së veçantë, kjo bazë dhe përfundues, ofron masë ngjitëse superiore dhe mbrojtje të qëndrueshme të ngjyrës. Do t’ju ndihmoj që të evitoni problemin e çarjes dhe gërryerjes së përfunduesit.

Base & Top Vanish është shumë efikase dhe e lehtë për tu përdorur. Posedon brushë me konturë të veçantë e cila është prodhuar nga cilësia e lartë e qimeve të najlonit të teknologjisë TYNEX®. Për shkak të formës së saj, brusha lehtëson shpërndarjen e produktit në bazën e thoit si dhe shkurton kohën e aplikimit. Është e mjaftueshme që të aplikoni një shtresë të hollë ndër apo mbi gellin e përdorur.

VEÇORITË:

 • Produkt i dyfishtë: bazë dhe përfundues
 • Më masë ngjitëse të fortë
 • Me mbrojtje të qëndrueshme të ngjyrës
 • Shumë efikas dhe i thjeshtë

  Mënyra e përdorimit: trajtojeni me llambë UV 36 Watt për një periudhë prej 2 minutash. Pas trajtimit, largojeni shtresën e shpërndarë. Nuk tretet në aceton.

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë