ALLURE UV LAMP WITH SENSOR 36W | UV LLAMBË ME SENZOR PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:FD-27

Çmimi:
€54,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Rreth produktit:

 • E shpejtë, e sigurt dhe pa erë: 4 poçe super të fuqishëm PL UV-A në tharësen për thonj ju garantojnë manikyr dhe pedikyr të sigurt;
 • Kohëmatës rregullues të mençur: zgjedhni mes dy rregulluesve të kohëmatësit 120s dhe 180s, pavarësisht numrit të kotave dhe llojit të llakut për thonj që jeni duke e aplikuar;
 • Trajtim me shumë funksione: Top kot UV, gell ndërtues UV apo gellët e tjerë – tharësja për thonj do të trajtojë manikyrin butësisht dhe në mënyrë precize;
 • Me përdorim të testuar: manikyr i lehtë në një hap: thjesht, kyqeni tharësen për thonj në rrymë dhe filloni me trajtimin.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë