PROFESSIONAL EQUIPMENT WHITE TABLE FOR MANICURE 14 & STAND | TAVOLINË E BARDHË PËR MANIKYR & RAFT

Uni CosmeticsKodi:KOD-WTM-14

Çmimi:
€199,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Tavolinë manikyri me dizajn modern, elegant dhe me shumë hapësirë. E shkëlqyeshme për të zbukuruar çdo sallon, SPA, shkollë bukurie, etj. Ka 3 sirtar të qëndrueshëm, një raft anësor për ekspozimin e produkteve dhe hapësirë të mjaftueshme për pajisje apo produkte të tjera.

Tavolina është e lëmuar dhe i mjafton një pastrim i lehtë.

Specifikat:

 • Ngjyra: E bardhë
 • Materiali: Dru ivericë
 • Sirtar: Tre (3) + një hapësirë në mes
 • Raft anësor: Një (1)
 • Dizajn modern dhe elegant
 • Tavolina është e montuar
 • E punuar mirë dhe e lehtë për tu pastruar

Dimensionet e tavolinës:

 • Lartësia 77cm
 • Gjatësia 45cm
 • Gjerësia 110cm

Dimensionet e raftit anësor:

 • Lartësia 75cm
 • Gjatësia 45cm
 • Gjerësia 10cm

   Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

   • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
   • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
   • Transfer bankar
   • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
   • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
   Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
         Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
         • DHL
         • Posta e Kosovës
         • Posta Mik Mik
           WORLDWIDE SHIPPING
           Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

           Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

           Kalkulo çmimin e transportit!

           Ndoshta ju pëlqejnë

           Produktet që keni shikuar më parë