PROFESSIONAL EQUIPMENT LED LIGHT RING FOR PHOTOGRAPHY & VIDEO STAND 20INCH | LED LLAMBË PËR FOTOGRAFI & VIDEO

Uni CosmeticsKodi:KOD1000000379

Çmimi:
€149,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Diva Ring Light Super Nova është studio e përsosur ndriçuese, si për fotografë ashtu dhe për kameramanë.

Diva Ring Light Super Nova është studio e përsosur ndriçuese, si për fotografë ashtu dhe për kameramanë.

Kjo dritë fluroshente me 5,400 Kelvin, eliminon të metat në lëkurë; i nxjerr në pah ngjyrat e grimit si dhe e bën fytyrën të ketë pamje të pastër freskuese.

Drita në formë rrethi sjellë kapje të bukura të dritës në sytë e njëriut.

Sa më afër që jeni pranë dritës, aq më madhe do të jetë kapja e efektit të dritës. 

 • Lartësia maksimale e llampës është 205cm.
 • Lartësia minimale e llampës është 173cm.
 • Madhësia e rrethit: 48cm.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë