LOVIGO CERAMIC HAIR CURLING IRON GOLD 1x3pcs (9-19mm / 19-25mm / 25mm) | FIGARO PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:725272745748

Çmimi:
€35,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Arrini stilet elegante dhe simpatike të flokëve me këtë figaro. E përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve që i bën ato të duken shumë tërheqëse.

  • Tensioni universal: 100-240V 50/60 Hz Fuqia: 85W
  • Ngrohet për tre minuta
  • Përmasat: 09-19mm / 19-25mm / 25mm

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë