YVES SAINT LAURENT L HOMME L INTENSE EDP 100ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:3365440328303

Çmimi:
€97,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Eau de Parfum Intense Man prezanton kufirin intenziv të karizmës, sensualitetit dhe magnetizmit.

Një sensualitet i sigurtë dhe një thellësi verbëruese dhe misterioze.

Yves Saint Laurent Man shpreh veten në një interpretim nuhatër të ri më të fuqishëm dhe më të sofistikuar: L'Homme L'Intense.

Një parfum i pasur me përbërës të vlefshëm.

Fuqia e joshjes e një mashkulli me një stil unik: karizmatik dhe joshës, guximtar dhe përplot kontraste.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë