YVES SAINT LAURENT LA NUIT DE L HOMME EDP 60ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:3614272648340

Çmimi:
€79,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ky parfum i ri sjell një dimenzion më të errët dhe sensual në magnetizmin e ikonës La Nuit L'Homme Eau de Toilette.

La Nuit De L'Homme shfaq fuqinë e tijë të joshjes me anë të sigurisë natyrale dhe të zakonshme, deri në agim.

Dorzohuni thirrjes së një joshjeje intezive të natës, të ngrohtë dhe misterioze me La Nuit De L'Homme.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë