WAHL POLITHIUM SERIES HAIR CLIPPER | MAKINË PËR PRERJEN E FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:4015110072300

Çmimi:
€107,89

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

› Makinë për prerjen e flokëve me/pa kabëll me teknologji të fuqizuar me Jon dhe Litium.

› Sjellë periudhë funksionimi prej 90 minutash me periudhë mbushjeje të energjisë elektrike prej 120 minutash.

› Dizajn ergonomik , i cili është i lehtë në peshë dhe super i qetë.

› Set i brisqeve me heqje të shpejt dhe me precizitet të lartë, që mund të rregullohet lehtësisht në mes të gjatësisë prerëse 0.6 – 2mm.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë