WAHL CLASSIC SERIES DETAILER HAIR CLIPPER | MAKINË PËR PRERJEN E FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:4015110078081

Çmimi:
€97,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Dizajni: Makina për prerjen e flokëve nga Detailer nga Wahl është e lehtë dhe me stil, makinë e cila ju jep kontrollë dhe ekuilibër mbi të.

Brisqet me formë T mund të përshtaten deri në 0 në mënyrë që ju të mund të perfeksiononi stilet e klientëve tuaj deri në detajet më të vogla.

Performanca: Wahl është i dedikuar për të siguruar një performancë cilësore, me mjetet e tyre praktike të dizajnuara me standardet më të larta.

Fuqia: Detailer nga Wahl karakterizohet me motorrin e tij rrotullues i cili siguron një stilizim të flokëve me një vibracion të ulët. Kjo makinë e vogël por e fuqishme, do ju sjell fuqinë dhe seriozitetin që ju kërkoni.

Brisqet: Brisqet Wahl janë të prodhuara nga hekuri me kualitetin më të lartë që i përshtatet më së miri një prerjes së flokëve. Ata sigurojnë performancën më të mirë për një prerje me precizitet të lartë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë