VEET HAIR REMOVAL CREAM SILK FRESH NORMAL SKIN 100ml | KREM PËR DEPILIM

UNI CosmeticsKodi:5000309002601

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
 • Lëkurë e lëmuar e mëndafshtë
 • Për shumë përdorime
 • Lëkurë me aromë të lehtë

Kremi Veet për lëkurë normale vjen me përbërësin special për kujdesin e lëkurës – Qumështin Lotus, i cili njihet për vetitë e tij zbutëse dhe qetësuese të lëkurës. Përveç kësaj, ajo vjen me aromën e këndshme të luleve të Jaseminit – ndryshe nga aromat e padurueshme të kremrave të zakonshëm për heqjen e qimeve. Kremi i ri për heqjen e qimeve Veet me teknologji Silk & Fresh eliminon qimet e padëshiruara lehtësisht në vetëm 3 minuta duke ju dhënë lëkurë të butë, të lëmuar dhe të hidratuar.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë