SILCARE THE GARDEN OF COLOUR HYBRID GEL DIAMOND 06 5G | GELL ME NGJYRË

Uni CosmeticsKodi:5902560516197

Çmimi:
€8,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Diamond Hybrid Gel nga linja e The Garden of Colour falë sasisë marramendëse të grimcave xixëlluese dhuron një efekt unik diamanti.

Ky gell është një zgjedhje e përsosur për të gjithë ata që duan të dallohen në një festë.

Aplikoni 2 shtresa nga gelli për të mahnitur njerëzit përreth jush me një manikyr me një shkëlqim unik.

Karakteristikat: 

  • Thahet në UV dhe LED llamba
  • Shpërndahet lehtë
  • Dendësi me trashësi të mesme
  • Pastrohet me aceton
 • Aplikoni 2 shtresa

Mënyra e përdorimit: aplikoni një base coat dhe pastaj aplikoni një shtresë nga gelli, thajeni në UV llambë për 2 minuta ose në LED llambë për 30 sekonda dhe pastaj përsërisni procesin edhe 1 her.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë