SILCARE SENSUAL PERFUME NAIL OIL DIVINE YOU 10ml | PARFUM & VAJ PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:5902560517576

Çmimi:
€2,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Sensual Moments Oils janë një zgjidhje ideale për ata që ëndërrojnë thonjë të bukur. Ato do ju ndihmojnë në rigjenerimin e pllakës së dëmtuar dhe do u japin një aromë të mirë thonjve tuaj. Vajrat e parfumosura përmbajnë një përbërje aromatike të zgjedhur në mënyrë të veçantë, aroma të cilat janë të qëndrueshme dhe tunduese.

Fuqia e përbërësve natyral do e fortësojë pllakën e thoit duke e mbrojtur atë nga plasaritjet dhe thyerja. Falë formulimit unik të bazuar në 7 vajra të çmuara: vaj ulliri, makadamia, farë rrushi, farë liri, avokado, soja, ricin dhe vitamin E, pllaka dhe kutikulet e thonjve tuaja do jenë të ushqyera dhe të përkujdesura në përsosmëri.

Falë vajrave Sensual Moments, duart e juaja do duken për mrekulli.

Gjeni aromën tuaj:

Sensual Moments Divine You Oil – aromë për femrën e pavarur dhe sensuale, e cila ndjek qëllimet e saja. Aromë e kafesë së zezë e pasur me aromë jasemini, lule portokalli si dhe piper roze, të cilat ndërthuren me aromën e patchuolit dhe vaniljes.

Sensual Moments Elegant Late Oil – thelbi i femrës i përfshirë në një vaj, aroma e tijë kombinohet me aromën e agrumeve, tangerine me trëndafil, ylang-ylang, lule portokalli dhe tuberose. Kjo është një kombinim për femrën sensuale dhe të sofistikuar.

Sensual Moments Hush Hush Oil – Josh me aromën e bukur të pjeprit dhe agrumeve. Lëngësi dhe pak shije të hidhur nga grapefruit me një ëmbëlsi të mollës si dhe aromën e lehtë të shalqirit të përzier me një aromë të rafinuar të një buqeti të luleve: tuberose, convallaria, trëndafil dhe violetë.

Sensual Moments Secret Love Oil – Një kompozim i luleve, aroma e të cilave të dhuron një kënaqësi. Ju do gjeni aromë të lule zambakur, lule portokallit dhe jasminit, të cilat janë të theksuara nga akorde të thella të patchoulit dhe pralineve si dhe gjithashtu të frutave të malit.

Sensual Moments This Is Me Oil – kombinon aromën e manaferrës me një aromë të luleve: freesia, trëndafilit dhe vanilles, duke shtuar edhe aromën e pasur të drurit të miskut.

Karakteristikat: 

  • Kompozim i 7 vajrave natyrale që fortësojnë pllakën e thoit duke e parandaluar atë nga plasaritjet dhe thyerja

  • Përbërësit natyral ofrojnë ushqim kutikuleve

 • Aplikim i lehtë dhe i rehatshëm falë paketimit me pipetë
Mënyra e përdorimit: Aplikojeni në çdo thua, masazhojeni në pllakë të thoit dhe kutikule. Përdoreni çdo mbrëmje dhe pas çdo manikyri ose pedikyri.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë