SUBRINA COLOUR REMOVAL WIPES SET 1x100pcs | FACULETA PËR HEQJEN E NGJYRËS

Uni CosmeticsKodi:4260379932166

Çmimi:
€6,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Faculeta për heqjen e ngjyrës
Faculetat për heqjen e ngjyrës nga flokët e heqin pa përpjekje të madhe ngjyrën dhe njollat e ngjyrave nga lëkura pas procesit të ngjyrimit. E butë, material të pa-thurur është shumë e përshtatshme për lëkurë. Sistem me një përdorim dhe me qëndrueshmëri të freskët është ekonomike dhe lehtë për ta mbajtur.

Kujt i nevojitet?
Është e përkryer për përdorim tek sallonet e bukurisë.

Funksioni i saj kryesor
Formula e veçantë përmbanë minerale nga Deti i Vdekur që promovojnë shërim të shpejtë të indit të lëkurës dhe i sjellin sipërfaqes së saj elemente anti-alergjike, e zbutë lëkurën dhe vepron si dezinfektues. Mineralet poashtu e përmirësojnë hidratimin e lëkurës dhe e ulin inflamacionin. Bashkë me pro-vitaminën B5, Aloe Vera, Bisabolol and Allantoin, Faculetat e Subrinës për heqjen e ngjyrës përbëjnë zgjidhjen më të mirë për njollat e ngjyrave.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë