PROFESSIONAL EQUIPMENT BEAUTY SALON BED MASSAGE 566 | SHTRAT

Uni CosmeticsKodi:566

Çmimi:
€184,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Shtrati për sallone të bukurisë është shtrat i veshur me susta në thellësi, me kornizë të fortë dhe me mbajtëse të rregullueshme të shpinës, për rahati të shtuar.

Shtrati për sallone të bukurisë përfshin vrimën për fytyrë si dhe prizën për trajtime masazhi. Është e përkryer për sallone të të gjitha madhësive. 

 • Me cilësi të lartë, shtrat për sallone të bukurisë me statikë praktike
 • Me mbajtës të rregullueshëm të shpinës
 • E veshur me material jastëku për rehati të klientit
 • Me mbarues lakore ergonimike për lëvizje të lehtë
 • E përkryer për sallone të të gjitha madhësive

Dimensionet:

 • Gjatësia - 181cm
 • Lartësia - 0.66cm
 • Gjerësia - 0.56cm

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë