SILCARE COLOR IT HYBRID SOAK OFF REMOVER BUBBLE GUM 150ML | HEQËS I LLAK GELLIT

Uni CosmeticsKodi:5902236128839

Çmimi:
€2,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Soak off Hybrid Gel Remover me vaj çamçakëzi është formulë e cila është krijuar mbi bazën e pasurisë së vajrave të zgjedhura në mënyrë të kujdesshme, të cilat kanë efekt përfitues për thonjt dhe kutikulat. Përmbanë tre lloje natyrale të vajrave: vaj kernel të pjeshkës, vaj bajamesh dhe vaj kastor. Përgjatë trajtimit, lëngu e largon gellin hibrid si dhe në të njejtën kohë kujdeset për thonjt dhe kutikulat.

Rigjeneron - Përforcon – Mbronë

Lëngu mundëson rigjenerimin dhe zbutjen e thonit dhe kutikulës për shkak të vajit kernel të pjeshkës si dhe atij të bajameve. Vaji kastor, për më shumë vepron fuqishëm relaksimin, mbrojtjen dhe parandaon thonjt të thehen dhe të ndahen. Produkti rekomandohet për njerëz të cilët, pas largimit të gellit hibrid, e bëjnë manikyrën e re. I jep lëkurës aromë të butë dhe të ëmbël.

Veçoritë:


  • përmbanë 3 lloje natyrale të vajrave: vaj kernel të pjeshkës, vaj bajamesh dhe vaj kastor

  • i u rekomandohet njerëzve të cilët, pas largimit të gellit hibrid e bëjnë manikyrën

  • i jep lëkurës aromë të ëmbël të ndërlikuar të çamçakëzit.

  • mundëson rigjenerimin dhe zbutjen e thonit dhe kutikulave

  • parandalon thyerjen dhe ndarjen e thonjve

 • vepron fuqishëm drejt çlodhjes-relaksimit dhe mbrojtjes
Mënyra e përdorimit: bëjeni jastëkun e pambukut të njomë apo mbështjellësin e shtresën metalike të aluminit me lëng dhe vendoseni mbi thonj ku është përdorur gelli hibrid dhe prisni 7 deri 10 minuta. Më pas, largoni mbetjet e gellit hibrid me përdorimin e shkopit kozmetik të drurit.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë