SILCARE BASE ONE TOP COAT UV NO WIPE 17g | SHKËLQYES PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:5902560514131

Çmimi:
€8,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Provoni top coat-in me një shkëlqim të përsosur i dizajnuar për përdorim me llambë UV dhe CCFL + LED!

Base One Top Coat UV është një produkt i cili duhet të përdoret me gell. Dendësia e hollë e lehtëson shumë aplikimin e tijë. Nuk prodhon shtresë disperzioni. Jep një shkëlqim të bukur duke i bërë të gjitha stilizimet me një shkëlqim të përsosur. Shton mbrojtjen e ngjyrës dhe ruajtjen e pigmentit.

Karakteristikat: 

  • Nuk krijon një shtresë disperzioni
  • Shkëlqim i përsosur
  • Nuk bëhet i verdhë
  • Thahet në UV
 • Dendësi të hollë
Mënyra e përdorimit: Aplikoni një shtresë me brushë në fund të manikyrit dhe thajeni në 35w UV llambë për 2 minuta ose më pak në 48w UV-LED llambë për 1 minutë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë