LCN SEALANT WITH BRUSH CLEAR 15ML | SHKËLQYES PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:4047816805685

Çmimi:
€29,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Hapi i fundit në sistemin me 3 hapa të LCN-së. Formula me nivel të lartë të shkëlqimit 100% i mbështjellë thonjt artificial duke sjellur mbrojtje të papërshkueshme nga uji si dhe rezistencë ndaj gërrvishtjeve në sipërfaqen me shkëlqim të lartë.

Mbështjellësi klasik sjellë përfundim të bukur me shkëlqim të lartë. Mbështjellësi ka viskozitet të hollë në krahasim me mbështjellësit e tjerë. Është në dispozicion me brushë për aplikim të lehtë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë