LCN SCULPTURE UV CONSTRUCTION AND EXTENSION GEL WHITE 25ML | GELL NDËRTUES

Uni CosmeticsKodi:4047816019358

Çmimi:
€44,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

UV Gell modelues shumë i mirë për të gjitha produktet e reja të modeluara dhe të rimbushura, që kanë gjatësi të jashtëzakonshme dhe forma të veçanta.

KARAKTERISTIKAT E MODELIMIT: Vazhdueshmëri rezistente; Varianti F: vazhdueshmëri jashtëzakonisht të qëndrueshme.

EFFEKTI: E testuar kundër çarjeve të jashtëzakonshme

VEÇORITË: Mund të përzgjedhet në hije të ndryshme të ngjyrave; të procesuara vetëm me ngjitësit promovues; pa acid.

LCN Sculpture është pastë modeluese me rezistencë të lartë ndaj thyerjes si dhe me ndërtim optimal. LCN Sculpture është gell ndërtues në sistem 3-fazor dhe është ideal për procesimin e thonjve shabllon, thonjve shumë të gjatë, të cilët kërkojnë formë më të fuqishme përmirësuese apo siguri të lartë ndaj çarjeve. Ky produkt mund të përzgjedhet në vazhdueshmëri të ndryshme si dhe në ngjyra të ndryshme.

Sculpture: e lehtë për tu ndërtuar dhe e formësuar në ngjyra të ndryshme: e pastër, roze, e errët dhe pastel. 
Sculpture F: jashtëzakonisht e shpenzueshme dhe e lakueshme në ngjyra të ndryshme si: e pastër dhe ngjyrë roze.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë