SCHWARZKOPF TAFT POWER GEL FAN EDITION LOOK 150ml | GEL PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:4015100210705

Çmimi:
€2,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

48h STRENGTH & ENERGY MEGA STRONG Formula The Taft Power i përforcon flokët nga rrënjët tek majet & i sjellë stilit tuaj të flokëve energji!

 • Për mbajtje deri në 48h pa ngjitje apo mbetje
 • Ndihmon në mbrojtjen e flokëve nga tharja

E testuar nga efektet e motit

Formula e testit për të gjitha efektet e motit: e përkryer, mbajtje që nuk ngjitet - përgjatë gjithë ditës, në të gjitha kushtet klimatike.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë