ROBERTO CAVALLI EDP 30ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3607345731056

Çmimi:
€56,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Parfumi Roberto Cavalli i inspiruar nga univerzi, parfum femëror, sensual me një aromë shumëngjyrëshe është krijuar për femra me një personalitet të fortë të cilat dëshirojnë të dallohen nga të tjerat.

Roberto Cavalli Signature prezanton një femër të fortë me vetbesim, të pavarur, të lirë, të hareshme dhe me plotë sharm.

Personaliteti i fortë i femrës Signature përcakton fatin e sajë, aroma e sajë është ajo që e veçon atë nga të tjerat.

Shishja e parfumit përbëher nga një përzierje e çmendur e motiveve të egra të natyrës dhe hijeve joshëse të arit.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë