RO.IAL DEPILATORY ROLL-ON WAX HONEY 100ml | DYLLË DEPILIMI

Uni CosmeticsKodi:8032636034243

Çmimi:
€1,19

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Prodhuar në kompaninë e njohur italiane Ro.ial.

Dyll profesional, i tretshëm në yndyrë, i prodhuar në bazë të natyres të esterifikuar të pasuruar me oksid titan dhe ekstrakt.

Oksidi i titaniumit përdoret për të zvogëluar irritimin në lëkurën delikate dhe lëkurën e prirur ndaj skuqjes. Ka veti të pazakonta që të dy qetësojnë dhe ulin acarimin. Një produkt i shkëlqyeshëm për lëkurën delikate.

Përbërësit aktivë:

 • Rrëshirë pishe,
 • Dyll natyral,
 • Ekstrakt mjalte,
 • Dyll mikrokristaline.

Veçoritë kryesore

 • Për lëkurë të ndjeshme
 • Formule kremoze për shpëndarje të lehtë
 • Siguron depilim me më pak dhembje
 • Pa kolofon, e cila nuk e irriton lëkurën

  Materiali kryesor

  • Dioksid titanium
  • Vaj mineral
  • Grycerol.

  Kapaciteti: 100 ml

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë