RO.IAL DEPILATORY ROLL-ON WAX TITANIUM 100ml | DYLLË DEPILIMI

Uni CosmeticsKodi:8032636034212

Çmimi:
€1,19

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Prodhuar në kompaninë e njohur italiane Ro.ial.

Dyll profesional, i tretshëm në yndyrë, i prodhuar në bazë të natyres të esterifikuar të pasuruar me oksid titan dhe ekstrakt.

Oksidi i titaniumit përdoret për të zvogëluar irritimin në lëkurën delikate dhe lëkurën e prirur ndaj skuqjes.

Ka veti të pazakonta që të dy qetësojnë dhe ulin acarimin.

Një produkt i shkëlqyeshëm për lëkurën delikate.

Përbërësit aktivë:
Rrëshirë pishe, dyll natyral, ekstrakt, dyll mikrokristaline.

Veçoritë kryesore

  • Për lëkurë të ndjeshme
  • Formule kremoze për shpëndarje të lehtë
  • Siguron depilim me më pak dhembje
  • Pa kolofon, e cila nuk e irriton lëkurën

Materiali kryesor

Dioksid titanium, vaj mineral dhe grycerol.

Kapaciteti: 100 ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë