REVOLUTION TAMMI X TROPICAL PARADISE PALETTE 1x23pcs | HIJE PËR SY

Uni CosmeticsKodi:5057566036825

Çmimi:
€11,69

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku
Bashkëpunimi i Tammi X x Makeup Revolution!

Paletë me hije ekzotike me 23 ngjyra të bukur mat dhe me shkëlqim, me një larmi të gjallë ngjyrash të bëra për të gjithë dhe të gjitha tonet e lëkurës.

Duke përfshirë tri hije bazë dhe të tranzicionit.

Në koleksionin e këtij blogeri të njohur mund të gjeni këtë paleta mbresëlënëse të hijeve të syve!

Një përzierje e përsosur e 20 hijeve mat dhe metalike dhe 3 hije tranzicioni, e cila do t'ju lejojë të krijoni të gjitha llojet e pamjeve, nga më natyrale për ditën, tek më të fuqishmet e tymosur për natën.

Tonet e saj të gjithanshme ju japin gjithçka që ju nevojitet për të krijuar një pamje perfekte, pavarësisht se në cilën orë të vitit jemi.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë