REVOLUTION VINTAGE LACA INTENSE METALLIC CREAM-POWDER HIGHLIGHTER 1x4pcs | SHKËLQYES PËR FYTYRË

Uni CosmeticsKodi:5057566102681

Çmimi:
€9,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Përfundimet e përrallës nuk u ndien kurrë dhe nuk dukeshin aq të vërteta, falë kësaj palete highlighter. Katër hije të pasura me pigment të opalit, ari të zbehtë të verdhë, ari të trëndafilit dhe bronzi, me secilën ofertë mirësjellje shtesë me një formulë krem-në-pluhur që ngjitet në lëkurë. Me shkëlqim delikate dhe dantellë 3D të ngulitura në të gjithë kohën, këta theksues të ndritshëm janë të sigurt për të shtuar hir një fytyrë të plotë me një shkëlqim të shandanëve. Aplikoni pa probleme në mollëzat, urën e hundës dhe qoshet e brendshme të syve për një shkëlqim të gjithanshëm. Për një përdorim të fortë, të ngjashëm me petë, me një furçë të lagur ose me një nga Sprays Fixing.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë