REVOLUTION ULTRA BASE CORRECTOR 1X8PCS 13G | KORREKTOR

Uni CosmeticsKodi:5029066060044

Çmimi:
€6,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Paleta The Makeup Revolution corrector përmban 8 krema me ngjyra të përzieshme, për të përmirësuar ngjyrën dhe për të balancuar atë në të gjitha tenet e fytyrës.

Hijet përmirësuese në këtë paletë, janë përzgjedhur profesionalisht për të balancuar çfardo njollë si dhe për të fshehur çdo të metë me përfundim natyral. Për përdorim ndër bazë.

Paleta përbëhet nga 8 hije, secila prej tyre posedon një qëllim:

Ngjyra roze: ndriqon
Ngjyra livando: i neutralizon tonet e verdha
Ngjyra e gjelbër: i neutralizon tonet e kaltra
Ngjyra pjeshkë: ndihmon në balancimin heqjes së ngjyrës
Ngjyra e bardhë: shton theksim natyral dhe ndriqon
Ngjyra krem: neutralizon ngjyrën e vjollce & mbulon sipërfaqet e errëta
Ngjyra kafe: balancon ngjyrën hiri në tonet mesatare deri tek ato të errëta të lëkurës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë