REVOLUTION THE MASCARA BLACK | MASKARË PËR QERPIKË

Uni CosmeticsKodi:5057566091626

Çmimi:
€6,89

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Hapni sytë drejt The Mascara Revolution.

Rezultatet e vërteta, pa mashtrime.

Po kërkoni një maskarë të re? The Mascara Revolution i plotëson të gjitha kërkesat.

Brusha me formë të orës me rërë kap qerpikët për të krijuar lakime natyrale, përderisa formula me pigment të lartë shton vëllim dhe gjatësi të mahnitshme që nuk do të grumbullohet apo të njolloset.

Konsistenca e pasur thahet duke ju sjellur qerpik të definuara.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë