REVOLUTION TAMMI X TROPICAL CARNIVAL PALETTE 1X18PCS | HIJE PËR SY

Uni CosmeticsKodi:5057566099486

Çmimi:
€11,69

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Bëhuni gati për kohën e mbrëmjeve dhe festave me paletën e hijeve ultra vibrante, të krijuara me kreatorin Tammi Clarke.

Paleta përmban 18 hije mat dhe me shkëlqim. Nga "Calypso", një hije e verdhë metalike, tek "Bacchanal" një hije intencive e kaltër oqeani, këto hije i'a vlejnë për tu festuar.

"Kjo paletë është për të gjithë ata që pëlqejnë ngjyrat dhe dëshirojnë që jetës së tyre ti shtojnë një shije të karnevalit të Karaibeve" thot Tammi.

"Me kujdes kam zgjedhur çdo hije për të arritur pamjen e përsosur të ylbertë, ose ju thjesht mund të bëni një pamje monokromatike."

Spërkatni brushën me Revolution Hyaluronic Fixing Spray për të intensifikuar pigmentin.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë