REVOLUTION SOPH X ULTRA EYESHADOWS 1x24pcs 14.4g | SHKËLQYES & KONTURË PËR FAQE

Uni CosmeticsKodi:5057566008488

Çmimi:
€9,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ne bashkëpunuam me të bukurën SophDoesNails për të ju sjellur paletën e mrekullueshme të hijeve të syve!

Përzierje e përsosur e 14 hijeve mat dhe 10 hijeve me shkëlqim për të krijuar çdo gjë, nga një pamje natyrale për gjatë ditës e deri tek pamja e plotë elegante.

Hijet e ndryshueshme ju japin juve gjithçka që ju duhet për të krijuar pamjen tuaj pavarësisht kohën e vitit, qoftë kërkoni hije me shkëlqim të lehtë, kafe të ngrohta, ari të pasur, portokalli të kuqe, hije për sy të tymosur të errët ose thjesht një ngjyrë të theksuar, kjo paletë është e duhura për ju.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë