REVOLUTION SKINCARE UNDER EYE SERUM 5% CAFFEINE SOLUTION + HYALURONIC ACID 30ML | SERUM PËR FYTYRË

Uni CosmeticsKodi:5057566103817

Çmimi:
€10,29

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Acidi hialuronik i shtuar ndihmon në përmirësimin e pamjes së zonës së syve dhe linjave të holla të shkaktuara nga dehidratimi në lëkurën delikate rreth syve.

Përfitimet:
Ndihmon në reduktimin e shfaqjes së rrathëve të errët.
Ndihmon për të përmirësuar pamjen e ënjtjes nën sy.

Pa parfum.
Pa vaj.
Pa parabenë.
Pa alkool.
Pa gluten.
Vegane.

Paralajmërim: Ndërpriteni përdorimin në rast të skuqjes ose acarimit. Shmangni sytë Vetëm për përdorim të jashtëm.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë