REVOLUTION SKINCARE GOLD ELIXIR 30ml | SERUM PËR LEKURË TË THATË

Uni CosmeticsKodi:5057566048804

Çmimi:
€14,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Arrini shkëlqim me Revolution Skincare Rosehip Seed Oil. Ky serum është ideal për përdorim në lëkurë të thatë dhe të kombinuar para aplikimit të grimit.

Përfitimet kryesore: 

  • Vaj nga farat e Rosehip

  • Ultra ushqyes për të krijuar lëkurë të butë dhe teksturë të barabartë

 • Grimca të lehta ari për të nxitur shkëlqim
Arrini shkëlqim me Revolution Skincare Rosehip Seed Oil. Ky serum është ideal për përdorim në lëkurë të thatë dhe të kombinuar para aplikimit të grimit.

I pasur me acide yndyrore, vaji ushqyes ndihmon në lëmimin e lëkurës së thatë dhe i jep një pamje të shëndetshme, përderisa grimcat e arit i japin kompleksit të fytyrës një rrezatim të përsosur.

Si të përdoret:

Shkundni mirë serumin para përdorimit. Masazhoni disa pika në lëkurë, para grimit por pas aplikimit të ndonjë serumi me bazë uji. Përdoreni gjatë natës të vetëm ose gjatë ditës të kombinuar me bazë grimi për një përfundim rrezatues ose për t'i bërë formulat mat më të njoma.

Nuk përmban:

Aromë, alkohol, parabene, gluten.

Kujdes:

Mos vazhdoni me përdorimin e serumit nëse paraqiten të skuqura në lëkurë ose irritime. Mbani larg syve. Për përdorim të jashtëm.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë