REVOLUTION SKINCARE WRINKLE & FINE LINE 30ml | SERUM PËR LËKUR

Uni CosmeticsKodi:5057566048743

Çmimi:
€11,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ky serum i butë përmban peptide të fuqishme të quajtura Matrixyl, të cilat ndihmojnë në stimulimin e prodhimit natyral të kolagjenit në lëkurë.

Përfitimet kryesore: 

 • Serum për zvoglimin e rrudhave dhe linjave të vogla
 • Ndihmon në zvoglimin e linjave të vogla
 • Veti për fryrje dhe hidratim të lëkurës
Ky serum i butë përmban peptide të fuqishme të quajtura Matrixyl, të cilat ndihmojnë në stimulimin e prodhimit natyral të kolagjenit në lëkurë. Ky përbërës formësues dhe mbushës ndihmon në lëmimin e shfaqjes së linjave të vogla për t'ju dhuruar një lëkurë më të freskët, më të tonifikuar dhe me pamje më rinore.

 

Si t'a përdorni atë:

Shkundni mirë para përdorimit. Aplikoni disa pika në lëkurë të thatë dhe të pastër. Për rezultate më të mira, përdorni atë në mëngjes ose në mbrëmje.

Nuk përmbanë:

Aromë, vaj, parabene, gluten si dhe alkohol.

Paralajmërim:

Mos vazhdoni me përdorim të serumit nëse vëreni skuqje ose irritim të lëkurës. Mbani larg syve si. Për përdorim të jashtëm.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë