REVOLUTION ROSE GOLD LIPSTICK RED CARPET | BUZËKUQ

Uni CosmeticsKodi:838623201098

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

E përshtatshme për përdorim, me formulë për mbulim të nivelit të lartë dhe me ngjyrë ndërtuese.

Po e prezentojmë koleksionin më të ri të buzëkuqit: Rose gold. 5 nuanca të bukura nga nude deri tek vamp, të paketuara për bukuri në ngjyrë ari roze.

Chauffeur është i përsosur për çdo ditë. Rrëshqitje kremoze me shkëlqim të lartë në formulë, i paketuar në një tub ari luksoz.

Ngjyra mund të shtohet deri në intensitet të plotë ose më pak për një shkëlqim ngjyre. Një zgjedhje e shkëlqyer për grim natyral.

Përbërësit: Paraffinum Liquidum, Polybutene, Ethylhexyl Palmitate, Cera Carnauba, Cera Microcristallina, Mica, Cancelilla Cera, Propylparaben, BHT.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë