REVOLUTION ROOT COVER-UP DARK BROWN 2.1G | PUDËR PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:5060495301919

Çmimi:
€5,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kjo pudër për flokë, me pigmentim të lartë, ngjitet tek floku për të mundësuar mbulim të plotë të fijeve të flokëve të padëshiruara, të flokëve të thinjura dhe atyre të holla.

Veçoritë: 
Komptakte në mënyrë të përsosur, ky paketim vjen me pasqyrë dore dhe është e përshtatshme për çdo kuletë apo çantë grimi, me hijezime të ndryshme për t’ju përshtatur çfardo ngjyre natyrale të flokëve.

Përfitimet: 
Pigmentet e cilësisë së lartë, sigurojnë që nuk do të ketë brengosje rreth rënies së flokëve apo mbetjeve në lëkurë. Pasi që produkti të jetë përdorur, do të ketë jetë-gjatësi deri në larjen e rradhës.

Përdoreni pasi që të keni stiluar flokët. Ngrehni flokët e shtrënguara dhe në lëvizje tatëpjetë, aplikoni ngjyrën tek rrënjët me ngjyrë hiri apo të zezë. Ju mund të shtoni ngjyrën ashtu siç dëshironi.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë