REVOLUTION RE-LOADED PASSION FOR COLOUR 1x15pcs | HIJE PËR SY

Uni CosmeticsKodi:5057566138215

Çmimi:
€5,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ju kërkuar, ne ju sollëm! Paletat tona Re-Loaded më të shitura tani në ngjyra të mahnitura dhe të guximshme.

Paleta përfshinë 15 hije intense, të mëndafshta dhe lehtë për t'u përzier me shkëlqim, Passion For Colour përfshinë një përzierje të hijeve roze, portokalli, të gjelbra dhe të kaltra për të nxitur kreativitetin tuaj.

Spërkatni brushën tuaj me Revolution Hyaluronic Fixing Spray për të intensifikuar pigmentin.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë