REVOLUTION RE-LOADED ICONIC DIVISION 1x15pcs | HIJE PËR SY

Uni CosmeticsKodi:5057566145992

Çmimi:
€5,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Koha për të marrë Reloaded! Paletat tona me 15 hije të syve nga hijet e ndezura të ngrohura të neutraleve, tone të ftohta në një llojëllojshmëri të hijeve mat dhe me shkëlqim.

Shumë të pigmentuara, me qëndrueshmëri të lartë dhe të lehta për tu aplikuar, do ju bëjnë të dukeni në modë gjatë tërë vitit.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë