REVOLUTION REGENERATION TRENDS MISCHIEF MATTES EYESHADOW 1x18pcs | HIJE PËR SY

Uni CosmeticsKodi:5057566128537

Çmimi:
€8,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Revolution PRO Regeneration Palettes sjellin në një vend 18 hije të pigmentuara për sy për të nxitur kreativitetin tuaj.

Me një përzierje të hijeve primare vibrante për të inspiruar kreativitetin, Mischief Mattes janë të krijuara me një formulë mat të mëndafshta dhe lehtë për t'u aplikuar.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë