REVOLUTION PRO PRESSED GLITTER EYESHADOW 1X5PCS | HIJE PËR SY

Uni CosmeticsKodi:5057566053143

Çmimi:
€4,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Me asnjë nevojë për ngjitës, shkëlqimet tona të shtypura janë një mënyrë e lehtë dhe pa probleme për të shtuar shkëlqim në pamjen tuaj.

Në një redaktim të mateve të butë, shkëlqyesve të shtypur, Revolution PRO pressed glitter eyeshadow përmbajnë 5 hije për të ndërtuar paletën tuaj.

Stop Look dhe Glisten përfshin shkëlqim të butë në ngjyrë të kuqërremtë të zbehtë, ari antik, ari të verdhë, të nxehtë me ngjyrë rozë të kuqe dhe grafikë të gjelbër.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë