REVOLUTION PRO HYGIENE ANTIBACTERIAL BRUSH CLEANER 200ml | PASTRUES I BRUSHAVE

Uni CosmeticsKodi:5029066026439

Çmimi:
€6,19

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Makeup Revolution Anti Bacterial Brush Cleaner është e formuluar veçanërisht për mirëmbajtjen e pastërtisë së brushave nga bakteret dhe papastërtitë e tjera.

Ky sprej efektiv sterilizon dhe dezinfekton brushat për 1 moment, duke zgjatur jetën e brushave tuaja.

Si përdoret:

Spërkatni nga spreji në brushë 3 deri në 4 herë në mënyrë direkte. Lehtësisht pastroni brushën me 1 leckë të pastër, përsëritni nëse ka nevojë, por pastaj mos e pastroni me ujë dhe lëreni të thahet nga ajri.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë