REVOLUTION PRO HD AMPLIFIED PALETTE LUXE 1X35PCS | HIJE PËR SY

Uni CosmeticsKodi:5060495301032

Çmimi:
€16,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Hije për sy të mahnitshme dhe me tone ditore të ngrohta mat që janë lehtë të përzieshme, me qëndrueshmëri të gjatë dhe të paketuara me pigmentim.

35 hije për sy me pigmentim të lartë në një paletë.

E paketuar në një paletë të madhësisë së madhe me pasqyrë të madhësisë së plotë.

Përbërësit: Mica, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Magnesium Stearate, Paraffinum Liquidum, Silica, Polybutene, Dimethicone, Methylparaben, Propylparaben.

Përmbaj:

(+/-) TITANIUM DIOXIDE, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 15850, CI 16035, CI 15985

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë