REVOLUTION PRO HD GET BAKED HIGHLIGHTERS 1X15PCS | SHKËLQYES PËR FYTYRË

Uni CosmeticsKodi:5057566011112

Çmimi:
€16,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Një paletë e përbërë nga 15 hije të mahnitshme për një shkëlqim qiellor!

Një përzierje fantastike e toneve nga e bardha tek ajo bronze, me hije për t’ju përshtatur të gjitha toneve të lëkurës.

Përbërësit: Mica, Nylon-12, Magnesium Aluminum Silicate, Paraffinum Liquidum, Ethylhexyl Palmitate, Polybutene, Silica, Dimethicone, Phenoxyethanol, Methylparaben, Përmbaj:

(+/-) CI 75470, CI 15850, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë