REVOLUTION PRO HAIR COLOUR REMOVER SALON PROFESIONAL 4X60ml | SHPËRLARËR I NGJYRËS

Uni CosmeticsKodi:5057566043854

Çmimi:
€12,09

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Filloni me Revolution PRO Hair Colour Remover.

Ky shpërlarës i ngjyrës profesional shpejtë dhe lehtë e largon ngjyrën permanente, semi-permanente dhe të përkohshme, për të rikthyer ngjyrën natyrale ose për të pregatitur flokun për një pamje të re pa pritur aspak.

E formuluar pa zbardhues ose amoniak për një shpërlarje të butë dhe pa dëmtim të ngjyrës, Revolution PRO Hair Colour Remover gjithashtu funksionon edhe si detoksifikues i flokut, për të pastruar shtresimin e produkteve, silikonit dhe ndotjes.

Vaji ushqyes Baobab ndihmon në zbutjen e flokut të thatë dhe të dëmtuar, duke rikthyer butësinë dhe elasticitetin e tijë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë