REVOLUTION PRO FULL COVER CAMOUFLAGE F8 25ML | PUDËR E LËNGËT

Uni CosmeticsKodi:5057566019224

Çmimi:
€7,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Mbulon atë që ju dëshironi të fshihni dhe përzihet në mënyrë të përsosur.

E pigmentuar dhe kremoze, pudra Revolution Pro Full Cover Camouflage krijon një mbulim të plotë për një përfundim me pamje natyrale dhe të barabartë.

Aplikoni në zona të dëshiruara, ose në tërë fytyrën, dhe përzieni me anë të një brushe sintetike ose sfungjer për të mbuluar njollat, plagët dhe shenjat.

E papërshkueshme nga uji, nuk transferohet si dhe me qëndrueshmëri të lartë. Fiksojeni me pudër pluhur për një qëndrueshmëri më të gjatë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë