REVOLUTION PRO BROW FIX LIT 1x2pcs | SET PËR RREGULLIMIN E VETULLAVE

Uni CosmeticsKodi:5057566053457

Çmimi:
€5,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Revolution PRO Brow Fix Kit është një set i cili përmban 2 produkte që zbusin qimet e çrregullta dhe shtojnë volum të lehtë.

Rrëshqisni lapsin e butë në vetullat tuaja para se të aplikoni lapsin tuaj të preferuar të vetullave, pomadë ose pudër.

I përshtatshëm për të gjitha ngjyrat e vetullave, dylli transparent kap qimet e holla, për t'ju dhënë një formë të pastër dhe të lustruar.

Pastaj vazhdoni me një gell transparent për të fiksuar pamjen e vetullave.

Brusha e stilit të maskarës kap çdo qime dhe ofron një qëndrueshmëri më të gjatë, pa u ndjerë si ngjitës i fortë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë