REVOLUTION PRO 140 DENSE SMUDGER | BRUSHË PËR GRIM

Uni CosmeticsKodi:5057566052405

Çmimi:
€6,89

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Krijoni një përfundim profesional me Revolution PRO Brushes.

140 Dense Smudger Brush është ideale për përdorim me produkte pluhuri dhe kremi, si dhe për të përzier vijat e gellit dhe hijeve për pamje të tymosur.

Forma harku dhe e plotë me qime ju lejon aplikim të lehtë, formësim si dhe definim.

Këto brusha të buta përmbajnë doreza të bardha dhe monokrome, me qime sintetike ultra të buta me ngjyrë të bardhë dhe hiri.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë