REVOLUTION PRIME & LOCK EYE PRIMER | PRIMER PËR SY

Uni CosmeticsKodi:5057566077217

Çmimi:
€5,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Fiksoni pamjen tuaj me Revolution Prime & Lock Primer.

Ky primer i lehtë dhe kremoz për sy ka një nuancë bezhë të lehtë që ekuilibron skuqjen dhe çngjyrosjen e të gjitha toneve të lëkurës në mënyrë që të mund të theksoni hijen tuaj të preferuar të syve.

Aplikoni me anë të aplikorit të primerit.

Përdorni gishtin ose një brushë të rrafshtë të vogël për të aplikuar produktin në qepalla për të krijuar një përfundim paksa ngjitës i cili ndihmon që hija e syve të qëndrojë në vend për një kohë më të gjatë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë