REVOLUTION RADIANCE 3 RADIANT LIGHTS HIGHLIGHTERS 1X3PCS 15G | SHKËLQYES PËR FAQE

Uni CosmeticsKodi:5029066052858

Çmimi:
€8,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Paleta Beyond Radiance! 3 theksues të ndriquar rrezatues, 3 nuanca të reja për të ndriquar dhe iluminuar butësisht.

Theksuesit tanë të prodhuar sipas standardeve më të mira, e iluminojnë fytyrën në mënyrë natyrale, për t’i sjellur shkëlqim pamjes tuaj.

E paketuar në kutinë tonë profesionale dhe shkëlqyese, në të cilën është e përfshirë një pasqyrë e madhësisë së plotë.

Përbërësit: Mica, Talc, Dimethicone, Nylon 12, Silica, Magnesium Aluminum Silicate, Phenoxyethanol, Methylparaben.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë